Home     Collegerooster voor: Onderwijsadministratie Huizinga - Faculteit der Geesteswetenschappen
Geschiedenis Master/Research master
  
Rooster gepubliceerd op 28-05-2020 22:23
Semester II, 2019-2020
Februari Maart April Mei Juni Juli Augustus
ma di wo do vr za zo ma di wo do vr za zo ma di wo do vr za zo ma di wo do vr za zo ma di wo do vr za zo ma di wo do vr za zo ma di wo do vr za zo
5 1 2 9 1 14 1 2 3 4 5 18 1 2 3 23 1 2 3 4 5 6 7 27 1 2 3 4 5 31 1 2
6 3 4 5 6 7 8 9 10 2 3 4 5 6 7 8 15 6 7 8 9 10 11 12 19 4 5 6 7 8 9 10 24 8 9 10 11 12 13 14 28 6 7 8 9 10 11 12 32 3 4 5 6 7 8 9
7 10 11 12 13 14 15 16 11 9 10 11 12 13 14 15 16 13 14 15 16 17 18 19 20 11 12 13 14 15 16 17 25 15 16 17 18 19 20 21 29 13 14 15 16 17 18 19 33 10 11 12 13 14 15 16
8 17 18 19 20 21 22 23 12 16 17 18 19 20 21 22 17 20 21 22 23 24 25 26 21 18 19 20 21 22 23 24 26 22 23 24 25 26 27 28 30 20 21 22 23 24 25 26 34 17 18 19 20 21 22 23
9 24 25 26 27 28 29 13 23 24 25 26 27 28 29 18 27 28 29 30 22 25 26 27 28 29 30 31 27 29 30 31 27 28 29 30 31 35 24 25 26 27 28 29 30
14 30 31 36 31

Onder voorbehoud.

  Colleges
  Geen colleges of tentamens/Feestdagen/Verplichte vrije dagen
  Geen college tussen 13:00 en 17:00 (Dies Natalis)
  Tentamen- en hertentamenperiode
  Humanities Career Event
  EL CID week
  The Hague Orientation Programme
  Orientation Week Leiden
Kerncurriculumgroepen
Facultaire jaarindeling

Maandag Groep Studiegidsnr Week Van/Tot Docent Locatie USIS-Actnr. ZRS-id
Epigraphy WGR 101 5774KAH1W 6-11,13-15,17,20 15:15-17:00 Naerebout VRIESH2/001 11888 A766495
PCNI WGR 101 5774LPC02W 6 11:15-13:00 Smit HUIZINGA/004 9045 A725254
PCNI WGR 101 5774LPC02W 7-11,13-15 11:15-13:00 Smit HUIZINGA/004 9045 A758890
PCNI WGR 102 5774LPC02W 6 11:15-13:00 Smit HUIZINGA/004 9046 A735928
PCNI WGR 102 5774LPC02W 7-11,13-15 15:15-17:00 Smit LIPSIUS/208 9046 A725261
Dinsdag Groep Studiegidsnr Week Van/Tot Docent Locatie USIS-Actnr. ZRS-id
Asian Events WGR 101 5774LHE05W 6-11,13-18,20 15:15-17:00 Bes/Gommans WIJKPL4/003A 6351 A725095
Greek Papyrology WGR 101 5864KEG13W 6-11,13-18,20 11:15-13:00 Hoogendijk EYCKH1/003B 7824 A727254
Heritage formation WGR 101 5774IAS10W 6-11,13-18,20 11:15-13:00 Gommans EYCKH1/003A 11760 A735472
Pre-modern Cartography WGR 101 5774IME14W 6-11,13-18,20 11:15-13:00 Ritsema van Eck WIJKPL4/005 6427 A756371
Research Proposals WGR 101 5774VRM02W 6-7 13:15-15:00 Rieger LIPSIUS/307 6498 A759038
Research Proposals WGR 101 5774VRM02W 8-11 13:15-15:00 Rieger LIPSIUS/227 6498 A759038
Research Proposals WGR 101 5774VRM02W 13 13:15-15:00 Rieger ARSENAAL/B0.05 6498 A756378
Research Proposals WGR 101 5774VRM02W 14-18,20 13:15-15:00 Rieger LIPSIUS/217 6498 A756378
Research Proposals WGR 102 5774VRM02W 6-7 13:15-15:00 Schrover LIPSIUS/307 6499 A759041
Research Proposals WGR 102 5774VRM02W 8-11 13:15-15:00 Schrover LIPSIUS/227 6499 A759041
Research Proposals WGR 102 5774VRM02W 13-18,20 13:15-15:00 Schrover VRIESH4/007 6499 A756194
The Business of Empire WGR 101 5774IMG09W 6-11,13-18,20 13:15-15:00 Heijmans EYCKH1/001A 6334 A766503
The Indian Ocean WGR 101 5774IGH09W 6-11,14-18,20 15:15-17:00 Zutshi LIPSIUS/217 11567 A735252
The Indian Ocean WGR 101 5774IGH09W 13 15:15-17:00 Zutshi ARSENAAL/B0.05 11567 A735252
Woensdag Groep Studiegidsnr Week Van/Tot Docent Locatie USIS-Actnr. ZRS-id
Current Debates III WGR 101 5774LME04W 6-11,13-16 09:15-11:00 Sicking/Steen, van der EYCKH1/003A 6439 A725113
Migration and Integration WGR 101 5774LMG01W 6-11,14-16 09:15-11:00 Rosen Jacobson LIPSIUS/217 7782 A725098
Migration and Integration WGR 101 5774LMG01W 13 09:15-11:00 Rosen Jacobson ARSENAAL/B0.05 7782 A725098
Revolutionary movements WGR 101 5774IPC33W 6 11:15-13:00 Augusteijn EYCKH1/003A 11572 A735257
Revolutionary movements WGR 101 5774IPC33W 7-11,13-20 11:15-13:00 Augusteijn HUIZINGA/007 11572 A766811
Rus. Revolution Revisited WGR 101 5774IPC15W 6-11,13-14,16-20 13:15-17:00 Kern WIJKPL4/006 6272 A725594
Donderdag Groep Studiegidsnr Week Van/Tot Docent Locatie USIS-Actnr. ZRS-id
(East) Central Europe WGR 101 5774IPC32W 7-11,13-20 09:15-11:00 * Wakounig EYCKH2/003 6546 A752460
Colonialism Representation WGR 101 5774LGH05W 6-11,13-14,16 09:15-11:00 Joshi EYCKH2/006 11571 A745884
Egypt in Late Antiquity WGR 101 5774IAH14W 6-7,9-11 11:15-13:00 Ligt, de HUIZINGA/025 11573 A758892
Egypt in Late Antiquity WGR 101 5774IAH14W 8 11:15-13:00 Ligt, de HUIZINGA/006 11573 A758892
Egypt in Late Antiquity WGR 101 5774IAH14W 13-20 11:15-13:00 Ligt, de WIJKPL3/006 11573 A758892
History of Diversity WGR 101 5774IMG12W 6-11,13-20 11:15-13:00 Shield WIJKPL4/003B 6382 A725125
Radicalism in Early Modern WGR 101 5774IME17W 6 11:15-13:00 Laborie WIJKPL4/003A 11570 A735273
Radicalism in Early Modern WGR 101 5774IME17W 7-8 11:15-13:00 Laborie STERREW/C004 11570 A767682
Radicalism in Early Modern WGR 101 5774IME17W 9,20 11:15-13:00 Laborie EYCKH2/001 11570 A767655
Radicalism in Early Modern WGR 101 5774IME17W 10 11:15-13:00 Laborie HUIZINGA/006 11570 A767655
Radicalism in Early Modern WGR 101 5774IME17W 11 11:15-13:00 Laborie KOG/C020 11570 A767682
Radicalism in Early Modern WGR 101 5774IME17W 13 11:15-13:00 Laborie WIJKPL2/005 11570 A767655
Radicalism in Early Modern WGR 101 5774IME17W 14-16 11:15-13:00 Laborie VRIESH4/012 11570 A767655
Radicalism in Early Modern WGR 101 5774IME17W 17 11:15-13:00 Laborie HUIZINGA/025 11570 A767655
Radicalism in Early Modern WGR 101 5774IME17W 18-19 11:15-13:00 Laborie LIPSIUS/308 11570 A767655
Scholarly Virtues & Vices WGR 101 5774IPC18W 6-11,13-20 13:15-15:00 Paul LIPSIUS/208 6329 A758898
The History of Everyday WGR 101 5774IPC30W 6-11,13-20 15:15-17:00 Baar HUIZINGA/007 6447 A766167
Vrijdag Groep Studiegidsnr Week Van/Tot Docent Locatie USIS-Actnr. ZRS-id
Connecting Dreams WGR 101 5774IGRCW 7-11 13:15-15:00 Glynn/Wal, van der HUIZINGA/026 6029 A766137
Connecting Dreams WGR 101 5774IGRCW 13-14,16-20 13:15-15:00 Glynn/Wal, van der EYCKH2/003 6029 A766137
Debating Ancient Religions WGR 101 5774VAH01W 6-11,13-14,16-20 11:15-13:00 Beerden EYCKH4/006 7920 A758885

Legenda
ARSENAAL Arsenaalstraat 1, 2311 CT Leiden
EYCKH1 P.N van Eyckhof 1, 2311 BV Leiden
EYCKH2 P.N v Eyckhof 2, 2311 BV Leiden
EYCKH4 P.N van Eyckhof 4, 2311 BV Leiden
HUIZINGA Doelensteeg 16, 2311 VL Leiden
KOG Steenschuur 25, 2311 ES Leiden
LIPSIUS Cleveringaplaats 1, 2311 BD Leiden
STERREW Sterrenwachtlaan 11, 2311 GP Leiden
VRIESH2 Matthias de Vrieshof 2, 2311 BZ Leiden
VRIESH4 M de Vrieshof 4 /Wtsgl 24, 2311 BZ Leiden
WIJKPL2 v Wijkplaats 2, 2311 BX Leiden
WIJKPL3 v Wijkplaats 3, 2311 BX Leiden
WIJKPL4 van Wijkplaats 4, 2311 BX Leiden