Leiden-Amsterdam Columbia Summer Program in American Law

Bent u geïnteresseerd in Amerikaans Recht? Dan is het Columbia Summer Program in American Law iets voor u. Van 7 juli tot en met 1 augustus 2008 vindt deze jaarlijks terugkerende zomerschool plaats aan de Leidse rechtenfaculteit.

Het programma wordt verzorgd door gerenommeerde professoren van Columbia University in New York die speciaal voor deze cursus naar Leiden komen, en staat ook open voor juristen. Het geeft u een solide basis in onder meer het Amerikaanse contracten-, constitutioneel, straf-, en ondernemingsrecht. Voor juristen zijn er 44 tot 48 NOvA punten te behalen (afhankelijk van de vakken u volgt).

Voor meer informatie, een uitgebreide lijst van vakken en vakomschrijvingen, en het aanmeldingsformulier kijkt u op de website van Columbia Summer Program.
U kunt ook een e-mail sturen naar de coördinatoren Wouter Oude Alink en Aniek Schadd, csp@law.leidenuniv.nl.

(19 februari 2008)