Doe mee met de Leiden Marathon op 10 juni en maak kans op een vlucht in een luchtballon of zweefvliegtuig

Leiden Marathon
Op 10 juni gaat de Leiden Marathon weer van start en ook dit jaar steunt de Universiteit Leiden dit evenement. De universiteit heeft van oudsher een sterke band met de stad Leiden en draagt mooie initiatieven, zoals de Leiden Marathon, een warm hart toe. Daarom is de Universiteit Leiden de trotse sponsor van de vijf kilometer en stimuleert zij al haar studenten, medewerkers en alumni om mee te lopen met één van de afstanden van de Leiden Marathon.


Door mee te doen dit geweldige loopevenement maak kans op een van de luchtige prijzen die de universiteit ter beschikking stelt. Om mee te lopen kan je je inschrijven op www.marathon.nl en om mee te dingen naar de prijzen van de universiteit moet je je ook inschrijven op www.marathon.plexus.leidenuniv.nl

Wat kun je winnen?
Eerste prijs is een rondvlucht in de luchtballon van de Universiteit Leiden.Tweede en derde prijs zijn een rondvlucht in een zweefvliegtuig boven omgeving Leiden.

Wie kunnen er meedoen?
Alle studenten, medewerkers of oud-studenten van de Universiteit Leiden.

Hoe kom je in aanmerking voor de prijzen?
Inschrijven is niet voldoende, je moet natuurlijk wel één van de afstanden van de Leiden Marathon uitlopen. Welke afstand je kiest en de tijd die loopt zijn niet van invloed op je kans om te winnen.

Wanneer wordt de uitslag bekend gemaakt?
In de week na de Leiden Marathon worden de winnaars bekend gemaakt. Iedereen die zich heeft ingeschreven maakt kans om via loting één van de prijzen te winnen. De loting wordt voltrokken door de organisatie van de Leiden Marathon en wordt gecontroleerd door de Universiteit Leiden.

 

(22 mei 2007/SH)