Gericht zoeken naar subsidiemogelijkheden voor onderzoek via COS

LURIS, Leiden University Research and Innovation Services, gevestigd in het Poortgebouw, heeft een abonnement genomen op Community of Science (COS). Dit is een subsidiedatabase met vooral veel subsidiemogelijkheden in de Verenigde Staten, waarin onderzoekers op basis van een persoonsgebonden profiel kunnen zoeken naar nieuwe subsidiemogelijkheden op hun gebied. De Dbase bevat veel informatie over met name kleinere, gespecialiseerde fondsen. Door middel van een e-mail krijgen zij bericht over eventuele mogelijkheden. Het systeem werkt inmiddels op alle werkplekken in de gebouwen van universiteit en LUMC.

Trainingsbijeenkomst
Op dinsdag 13 maart geeft een Engelse COS-trainer een training voor onderzoekers en andere potentiële gebruikers. In deze open voorlichtingspresentatie over COS wordt ingegaan op de mogelijkheden van het systeem en het zoeken naar subsidiemogelijkheden.

De bijeenkomst zal plaatsvinden in zaal 011 van het Lipsius, Cleveringaplaats 1 (Faculteit der Letteren), van 13.30-15.00 uur.

Voorinschrijving kan tot en met 8 maart via een email aan Nadine Wisse, maar is niet verplicht.

Verdere informatie volgt op de website van LURIS.

(27 februari 2007/CH)