Presentatie ICTO-projecten op PomPombeurs

Op dinsdagmiddag 13 februari vindt in Plexus de zogenoemde PomPombeurs plaats. De faculteiten, het ICLON en het Bestuursbureau presenteren dan hun ICT-projecten voor het onderwijs. Hun publiek zijn de onderwijsportefeuillehouders van de faculteitsbesturen en geïnteresseerde collega's uit de Leidse universitaire gemeenschap

De beurs wordt georganiseerd op verzoek van de onderwijsonderwijsportefeuillehouders die elkaar onder voorzitterschap van de (vice) rector magnificus periodiek spreken over onderwijszaken in het Pompomoverleg*. Zij hebben aangegeven beter geïnformeerd te willen worden over (recente) ICTO-projecten in elkaars faculteiten.

De beurs wordt gehouden in de Spectrumzaal in Plexus. Daar worden zes stands ingericht voor de presentatie van de projecten aan voorbijtrekkende bezoekers.

Programma

14.00 Ontvangst van de leden van het PomPomoverleg

14.15 Start eerste ronde van zes presentaties

15.15 Koffie- en theepauze en wisseling van de presentaties

15.30 Start tweede ronde van zes presentaties

16.30 Borrel

Aanmeldingsformulier

 * Het PomPomoverleg is genoemd naar de eerste plaats van samenkomst, het vroegere restaurant PomPom in mensa De Bak, nu studentencentrum Plexus. Het huidige restaurant in Plexus heet overigens ook weer PomPom.